loading
Sídlo společnosti: Recycling J&F, s.r.o. | Drážní 211 | Ústí nad Orlicí - Kerhartice | 562 04 | IČ 02658828 | DIČ CZ02658828
recycle
Kontakt
Provozovna:
Recycling J&F, s.r.o.
Drážní 211
Ústí nad Orlicí - Kerhartice
562 04

Telefon +420 776 684 446
Email jirka@recyklacejf.cz
 
Novinky

Volné místo na pozici Skladník

24. 03. 2017

Společnost Recycling J&F, s.r.o., hledá spolehlivého a pracovitého zaměstnance na pozici Skladník v logistickém úseku. Požadujeme praxi v oboru a zkušenost s obsluhou VZV. Časová flexibilita výhodou. Více informací zde:

 

 

Hledáme obchodního zástupce

25. 11. 2016

Mladá rostoucí firma, zabývající se zpracováním primárních odpadů, hledá zástupce pro německy hovořící trhy. Náplní práce je aktivní péče o stávající obchodní partnery a vyhledávání nových zákazníků či dodavatelů.
Požadujeme SŠ/VŠ vzdělání, znalost NJ slovem i písmem, loajalitu, obchodní talent, příjemné vystupování, časovou flexibilitu, komunikativnost a týmového ducha.
Nabízíme fixní plat včetně provizního programu, notebook, mobil, firemní stravování a příjemný kolektiv. Pozice vhodná zvláště pro absolventy.

Hledáme nového kolegu!

23. 08. 2016

Společnost Recycling J&F, s.r.o., hledá spolehlivého a pracovitého zaměstnance na pozici Manipulačního dělníka ve výrobě pro obsluhu lisovacího stroje, který by rozšířil náš pracovní tým. Časová flexibilita a zkušenost s obsluhou výrobních strojů a textilním průmyslem výhodou. Více informací zde: https://portal.mpsv.cz/sz/obcane/vmjedno?ref=11304330725

 

Češi recyklují!

20. 08. 2016

Češi excelují v třídění plastů. Z PET lahví je nový svetr nebo dětské hřiště.

V recyklaci plastů jsou dokonce Češi evropskými premianty, jsou druzí nejlepší z celé unijní osmadvacítky. Na ulicích potkáváme spousty žlutých popelnic, které se Češi naučili používat. Bohužel se tříděním ostatních druhů odpadů je to už horší. Plasty jsme se naučili využívat k výrobě dalších produktů, díky PET lahvím jsou nová dětská hřiště či květináče.

http://domaci.ihned.cz/c1-65390150-z-pet-lahvi-je-novy-svetr-cesi-exceluji-v-trideni-plastu

Móda z odpadků

19. 01. 2016

Móda z odpadků inspiruje Filipínce k recyklaci

S netradičním nápadem, jak využít prázdné sáčky od jednorázových šampónů, čokoládových tyčinek nebo plastová víčka přišla amatérská designérka z Filipín. Dělá z nich šaty.

http://www.novinky.cz/zena/styl/385096-moda-z-odpadku-inspiruje-filipince-k-recyklaci.html

 

mainpic
mainpic
mainpic

Odpadové hospodářství

Naše společnost Recycling J&F, s.r.o. poskytuje výrobním firmám v rámci svého portfolia komplexní zajištění odpadového hospodářství. Zabýváme se činnostmi zaměřenými na předcházení vzniku odpadů a na nakládání s odpady a zajišťujeme veškerou potřebnou dokumentaci související s touto problematikou, to vše podle zákona stanovených požadavků.

Recyklace a využívání odpadů jako druhotných surovin je stále podceňována a firmami opomínána. Proto Vám nabízíme jednoduchou cestu, jak efektivně a bez starostí recyklovat Váš odpad.

Zaměřujeme se na recyklaci níže uvedených odpadů, specifikovaných v katalogu odpadů podle vyhlášky č. 381/2001 Sb. v aktuálním znění.

 

Skupina      Typ odpadu

04 02             Odpady z textilního průmyslu

07 02             Odpady z výroby, zpracování, distribuce a používání plastů, syntetického kaučuku a syntetických vláken

15 01             Obaly (včetně odděleně sbíraného komunálního obalového odpadu)

19 12             Odpady z úpravy odpadů jinde neuvedené (např. třídění, drcení, lisování, peletizace)

20 01             Složky z odděleného sběru